MEIE KONTAKTID

Andres Agukas
juhatuse liige
andres.agukas@eteed.ee

Elina Naarits
juhiabi-tugiteenuste juht
elina.naarits@eteed.ee

Karina Parbo
pearaamatupidaja
karina.parbo@eteed.ee

Elmo Meier
tänavahoolduse valdkonna juht
elmo.meier@eteed.ee

Jaan Viljas
teedeehituse ja korrashoiu valdkonnajuht
j.viljas@eteed.ee

Artjom Požarski
teedeprojektijuht 
artjom.pozarski@eteed.ee

 Reimo Karu
 hooldejuht (Tallinn)
 reimo.karu@eteed.ee

Janno Laht
hooldejuht (Viljandi ja Tartu linn)
janno.laht@eteed.ee

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Palun täitke allolevad väljad:

    MEIE KONTAKTID

    EKT TEED OÜ

    Artelli tn 15 Tallinn Harjumaa 10621

    Reg nr: 12709519
    Vat nr. EE102480926

    MEIE BAASID

    EKT TEED OÜ Tallinna baasid
    Artelli 15, Tallinn, Harjumaa, 10621
    Suur-Sõjamäe 31, Tallinn, Harjumaa, 11415

    EKT TEED OÜ Tartu baas
    Tähe 108, Tartu, Tartumaa, 51013

    EKT TEED OÜ Viljandi baasid

    Musta tee 9, Viljandi, Viljandimaa, 71008
    Metsküla tee 4, Viljandi, Viljandimaa, 71020

    E-mail

    info@eteed.ee
    arved@eteed.ee

    Otsi leheküljelt